У Трускавець за Нафтусею

/

Трускавец

Буквально в ста кілометрах від горала Львова — серця Західної України, розташувався курортне містечко Трускавець. Місто-курорт відомий не тільки в межах колишнього Радянського союзу, але й в усі світі — ще на початку 18 століття Трускавець відвідали перші європейці.

В основному, туристи приїжджають сюди з-за мінеральних вод та озокериту — рідкісного природного матеріалу. Найвідоміший мінеральне джерело в Трускавці, під назвою «Нафтуся», можна випробувати лише тут. Справа в тому, що унікальні лікувальні властивості цієї мінеральної води не зберігаються поза природного джерела. І в підсумку, «Нафтусю» приймають безпосередньо з бюветів.

Лікування мінеральними водами, яких у Трускавці, крім знаменитої Нафтусі чимало, особливо показано при хворобах шлунка, опорно-рухової системи, середечно-судинної системи, сечостатевої сфери. Причому ті, хто коли-небудь відвідав Трускавець в лікувальних цілях, обов’язково приїжджає сюди ще раз — настільки очевидні поліпшення.

Подихати найчистішим повітрям, погуляти по курортному парку, оздоровити організм ви зможете в безлічі готелів і санаторіях, побудованих ще в радянські часи.

Чекає вас до себе в гості і оточений соснами та дубом курортний готель «Лісова пісня». Крім розміщення, готель має в розпорядженні сучасним СПА центром, оснащеним діагностичним, косметологічним і бальнеологічним устаткуванням. На сайті www.lisova-pisnia.ua ви можете забронювати номер, дізнатися про останні акції та знижки.

Основна перевага «Лісової пісні» — тут ви можете насолодитися і оздоровитися декількома видами мінеральних вод Трускавця прямо в холі готелю.

Буквально пару десятків років тому курорт вважався містом стареньких. Зараз же це повноцінне місто-курорт. Тепер тут крім лікування, розвинена і розважальна інфраструктура, здатна задовольнити вимоги найвибагливішого туриста.